Potraviny Senice - Vítáme vás na našich stránkách

Pro zákazníka

Prodáváme potraviny, mražené zboží, alko i nealko nápoje, cigarety i drogérii. V našem sortimentu se stále více objevuje i nepotravinářské zboží, především z oblasti elektra. Můžete u nás koupit baterie, žárovky /obyčejné, úsporné a poslední dobou i velmi oblíbené LED/ ale třeby i set top boxy, TV antény a další TV i SAT příslušenství. Dále máme například prodlužovačky, pojistky i jističe, různé svítilny. Také příslušenství k PC i mobilům jako třeba flash disky nebo paměťové karty a nebo i kalkulačky. A když prodáváme elektro, tak také zajišťujeme zpětný odběr elektroniky, baterií i světelných zdrojů (více v sekci ekologie). Můžete si u nás objednat například soudek piva, předuzené sele, větší množství uzenin, pečiva, lahůdek a dalšího zboží. Info a možnosti najdete v sekci objednávky.

Kde nás najdete

Naše prodejna se nachází v Senicích. Senice jsou malá, hezká obec ve Středočeském kraji, nedaleko od Poděbrad. Obec protíná silnice první třídy I/32 směřující na Jičín a dále do Krkonoš a Jizerských hor a na druhé straně, nedaleko od naší obce, ústí na dálnici D11 směr Praha - Hradec Králové.

Již 25 let

Prodejnu provozujeme od roku 1994. V roce 1995 prošel vnitřní prostor prodejny rekonstrukcí a zvýšila se tak prodejní plocha na dnešních zhruba 70m2. Zde je jasně vidět, že se nejdná o žádný supermarket ale o menší prodejnu. Nicméně, naší snahou je dostat na tuto omezenou plochu to nejdůležitěší, co si zákazníci žádají.

Poděkování

Všem zákazníkům, kteří si knám našli cestu. A především těm věrným, co u nás nakupují pravidelně již po mnoho let.

Vedení obce Senice za dlouhodobě velmi dobrou spolupráci.

Zaměstnancům a brigádníkům, těm současným i těm, co zde již nepracují, za dobrý kus práce, za práci o sobotách a nedělích a hlavně za podporu v nelehkých chvílích, které drobné podnikání v tomto oboru přináší.

PPL ParcelShop

Dnes je

20. 10. 2021 a svátek má Vendelín. Zítra Brigita, tak nezapomeňte koupit drobnost pro radost a něco dobrého na zub.

Mapy

Naše prodejna
na mapě.

Odkazy

Naše obec
www.senice.cz

náš internet
www.pelase.net

živnostenský rejstřík www.rzp.cz
Administrativní registr ekonomických subjektů
ARES

vyhledání plátců
DPH

Odkazy loga

Stránky vytvořil Miloš Machek.